Олег Довженко

Олег Довженко

Олег Довженко - старший юрисконсульт юридичної практики IMEPOWER, який надає юридичні консультації українським компаніям з питань електроенергетики, вугілля, газу, централізованого теплопостачання; державним установам та міжнародним приватним інвесторам – з питань корпоративного управління, реструктуризації та реорганізації, корпоратизації, приватизації, державно-приватного партнерства, антимонопольного законодавства, банкрутства, цінних паперів, інвестицій, операцій на ринку капіталу; забезпечує супровід у судових процесах.

Олег консультував великі українські комунальні підприємства - "Енергоатом", оператора системи передачі енергосистеми НЕК «Укренерго», численні ТЕЦ, електророзподільні компанії, а також вугільні шахти та підприємства централізованого теплопостачання.

Він керував корпоратизацією ряду енергетичних компаній та консультував щодо численних приватизаційних операцій, а також забезпечував структурування державно-приватних партнерств.

Проєкти:

• Надання правової та нормативної допомоги європейському інвестору в реалізації декількох проєктів ВЕС на півдні України
• Надання всебічної правової допомоги Дністровській ГАЕС щодо будівництва першої черги проєкту

Ключові проєкти: