Віктор Коваль

Віктор Коваль

Віктор Коваль - провідний експерт дорадчої практики, який займається фінансовим моделюванням та оцінкою, злиттями та поглинаннями, інвестиційним та операційним аналізом, стратегією, реструктуризацією боргу, комплексною перевіркою компаній та проєктів металургії, комунального господарства, гірничодобувної, сільськогосподарської та інших галузей.

Брав участь у ряді проєктів, що фінансуються МФО та приватними інвесторами. Розробив фінансову модель на основі стандартів FAST для муніципальних проектів з енергоефективності та відповідав за фінансовий аналіз різних компаній у секторі ВДЕ.

Віктор має значний досвід у фінансовому моделюванні; брав участь у більш ніж 10 проєктах злиття та поглинання стосовно американської та пакистанської металургійної промисловості. Він також брав участь у наглядовій роботі кількох українських вугільних шахт та інших компаній.

Проєкти:

• Виконання функцій старшого експерта в проєкті щодо розробки операційної стратегії та інвестиційної програми для оператора розподільчої системи
• Консультування з питань реструктуризації боргу Індустріальної Спілки Донбасу
• Виконання обов’язків старшого фінансового аналітика з питань випуску єврооблігацій Індустріальної Спілки Донбасу

Ключові проєкти: